Parapety

Ohýbaný hliníkový parapet

Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k tažnému parapetu. Plně jej nahrazuje nejen esteticky ale je i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností.

Povrch je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní.

Venkovní parapety dodáváme ve 2 základních barvách. Možnosti nástřiku v jakékoliv barvě RAL – za příplatek. Boční plastové krytky v barvě parapetu
Rozměry:
délka: 6.000 mm
hloubka (šířka): 90-400 mm
s: 0,8 mm
výška nosu: 40 mm

Specifikace:
barva:
RAL – 90116
RAL – 8019
materiál: slitina Almg3
typ: ohýbaný

 

PVC- Plastový parapet

Deceunick Novasil – plastový okenní komůrkový parapet s vrchní CPL melaminovou folií pro zvýšenou odolnost proti poškrábání. Je vyrobený z vysoce kvalitního PVC-U materiálu a vysoce odolných fólií. Je k dostání v široké paletě dekorů a hloubek. Pro konečnou úpravu jsou k dispozici koncové krytky.

Přednosti a vlastnosti:

snadná údržba a montáž estetika a luxusní vzhled stálobarevnost a odolnost proti UV záření odolnost vůči povrchovým poškozením omyvatelnost a odolnost vůči vlhku zdravotně nezávadný výrobek, odolný vůči plísním dlouhá životnost recyklovatelnost samozhášivost tepelný a zvukový izolant volba mezi šířkami od 180 do 600 mm možnost úpravy seříznutím do požadovaného rozměru příznivá cena

Rozměry:
délka: 6000 mm
h: 116-600 mm
s: 20 mm
v: 40 mm

Specifikace:

Materiál: vysoce kvalitní PVC-U materiál
CPL: Povrchová úprava z vysoce odolné fólie na bázi pryskyřice (melamin)
vrchní strana: dekorativní laminát
spodní strana: profilovaná, lepší uchycení ke špaletě
balení: po zakázkách v bulince, smršťovací fólii nebo v kartonu a popsané dle zakázek.

 

Dřevotřískový parapet

PF Postforming – vnitřní dřevotřískové parapetní desky jsou již více jak 10 let na světových trzích. Spňují parametry ČSN a EU norem.

Zakladem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné DTD desky. Předností parapetu je, že základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se z 25 mm DTD. Tento profil je řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.

Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL/HPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván, předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odlný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.

Přednosti a vlastnosti:

snadná údržba a montáž estetika a luxusní vzhled stálobarevnost a odolnost proti UV všestranné použití laminát odolný proti běžným chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám zdravotně nezávadný výrobek dlouhá životnost bezpečnost (splňují požadavek nehořlavosti do 30 minut) velký výběr dezénů příznivá cena

Rozměry:
délka: 4050 mm
h: 150 – 600 mm, jiné na obbjednávku (max. 1000 mm)
s: 17 mm
v: 40 mm
t: 25 mm
r: 10 mm

Specifikace:
DTD: kvalita E1, vlhkuodolná (plocha): třída D3, voděodolné
vrchní strana: dekorativní laminát dle normy EN 438
spodní strana: hranovací páska
balení: po zakázkách v bulince, smršťovací fólii nebo kartonu a popsané dle zakázek